Профспілка металургів і гірників України вкотре звертається до Вас з приводу катастрофічної ситуації, яка склалася в галузі.

Стрімке зростання цін на товари, газ, електроенергію, послуги ЖКГ на тлі зниження купівельної спроможності заробітної плати перетворили на жебраків населення України, в тому числі металургів і гірників – тих, хто своєю тяжкою працею створюють ВВП країни та її золотовалютний запас.

Не маючи можливості забезпечити своєю працею гідний рівень життя для себе і своїх родин, українці вимушені шукати кращої долі за кордоном. Руйнівні для країни процеси трудової міграції знекровлюють підприємства її гірничо-металургійного комплексу. Щодня з підприємств галузі звільняються досвідчені працівники, набувають поширення процеси звільнення працівників цілими колективами бригад.

Країну залишають люди, які мають попит на ринку праці та становлять «золотий працездатний фонд» України. Демонструючи високі професійні навички та бажання працювати за гідну винагороду, вони могли б забезпечити зростання виробництва та національної економіки Держави. Замість цього українські працівники сприяють розвитку економіки інших країн світу.

Якщо сьогодні не прийняти рішучі дії щодо реформування заробітної плати і не підвищити її до рівня європейських стандартів, завтра Україна та її гірничо-металургійна галузь, конкретні підприємства зіштовхнуться з фатальним дефіцитом кваліфікованих кадрів та подальшою зупинкою виробництва взагалі.

Закликаємо Вас негайно докласти зусиль щодо вирішення порушених нами питань задля позитивної зміни економічної ситуації, що призвела до катастрофічного падіння рівня життя людей.

За дорученням Президії Центрального комітету Профспілки металургів і гірників України.

Голова ЦК ПМГУ                                                                                  С.П. Комишев

19 вересня 2017р.
м.Дніпро