Шановні працівники та ветерани ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ»!

Від імені Центральної ради Профспілки металургів і гірників України щиро вітаю Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Ці добрі та світлі свята ми зустрічаємо в складному, доволі неспокійному становищі. Адже рік, що минає, був дуже напруженим для України, для кожного з нас.

Гірничо-металургійний комплекс країни повною мірою відчув негативний вплив фінансово-економічної кризи, викликаної не тільки наслідками пандемії, що охопила весь світ, але й короткозорими, часом відверто антисоціальними ініціативами та реформами української влади.

Саме влада, головним обов’язком якої є забезпечення прав і свобод громадян, не припиняла спроб впровадити дискримінаційні законопроєкти (зокрема, антипрофспілковий за № 2681 та «Про працю» за №2708), які є унікальним прикладом порушення багатьох національних законів, починаючи з Конституції України, та міжнародних норм.

Але наша Профспілка, щоб не дозволити владі проштовхнути антинародні закони, зробила чимало рішучих та ефективних кроків: від аргументованих, принципових Звернень на адресу Президента, Прем’єр-міністра, очільників Верховної Ради та профільних комітетів – до участі у всеукраїнських акціях протесту.

Таким чином, завдяки активній позиції ПМГУ, яка ґрунтується на високому професіоналізмі її фахівців, на небайдужості та єдності профспілкових лав, на максимальній готовності до боротьби за права та інтереси людини праці, влада була змушена прислухатися до голосу українського народу.

Також у переліку наших здобутків минулого року – прийняття Кабміном рішення про створення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Нарешті держава позначила металургійну та гірничодобувну галузі як стратегічний напрямок розвитку України. І ми пишаємось, що ПМГУ зробила суттєвий, вагомий внесок у втілення в життя цього рішення.

Для нашої Профспілки рік, що минає, був насичений важливими подіями. Ми відзначили 30-ту річницю нашої організації, провели VII з’їзд ПМГУ. Делегати З’їзду прийняли Програму дій «Демократія, солідарність, трудові права, добробут членів профспілки», в якій визначені наші цілі на найближчі п’ять років.

І я впевнений, що для їх досягнення у нас вистачить професіоналізму, наполегливості, досвіду та сил! Для нас немає непереборних проблем, якщо ми – разом!

Дорогі друзі! Від щирого серця бажаю вам зустріти новорічні та Різдвяні свята з оптимізмом та надією на краще! Бажаю вам добра та миру, щастя та здоров’я, злагоди та здійснення мрій!

З повагою, Голова ПМГУ Олександр Рябко.

Січень 2021