На  засіданні Профспілкового комітету «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ», що відбулося 29 січня 2021 року, були підведені підсумки  роботи профкому та цехових комітетів  за 2020 рік.   Протягом року робота профспілкової організації була спрямована на реалізацію основних напрямків – представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, контроль за виконанням колективного договору і трудового законодавства, створення безпечних умов праці на кожному робочому місці, інформаційне забезпечення. Водночас розглядалися питання посилення мотивації профспілкового членства, поширення позитивного досвіду роботи цехових профорганізацій, надання необхідної практичної допомоги профспілковим лідерам та активу.

За всіма критеріями в оцінюванні роботи цехових комітетів  найкращий результат за підсумками роботи у 2020 році показала цехова профспілкова організація ЛЦ-1 (голова цехового комітету Печерішна О.М.), чим зміцнила своє лідерство, якого вона  досягла минулого року. Відсоток охоплення профспілковим членством  в ЛЦ-1 складає 98%.

Друге місце посіла цехова профспілкова організація РМЦ-6 (голова цехового комітету Ротач О.А.), яка значно – на 8 % – підвищила  рівень охоплення профспілковим членством у своєму структурному підрозділі і тепер він складає  93 %.

На третьому місці – цехова профспілкова організація Заводоуправління, головою якої є Курпякова І.В. Відсоток охоплення профспілковим членством у Заводоуправлінні  – 91%.

За досягнуті успіхи в роботі  цехові комітети цих структурних підрозділів отримали подарункові сертифікати.

Підсумки роботи голів цехових комітетів доводять, що випадкових людей на цих посадах не буває. Якщо людину вибрали, значить – вона довела свою небайдужість до проблем працівників і прагнення відстоювати їх права. В створених зараз умовах, коли формування суспільної думки йде шляхом спроб дискредитації ролі профспілок, вони змогли не тільки зберегти, а ще і значно поліпшити показники профспілкового членства у порівнянні з попереднім роком. А чим вищим є рівень охоплення профспілковим членством у трудовому колективі, тим сильнішою є  і профспілкова організація.

Червень 2021