На британському веб-сайті ОpenDemocracy з’явились документи, які показують, що уряд Великобританії через свій орган допомоги розвитку (UK Aid) і посольство Великобританії в Києві фінансує консультантів для допомоги Міністерству економіки України у «продажі» українському народу своїх неоліберальних ринкових реформ.

Європейська профспілка громадського обслуговування отримала з декількох джерел усередині та поза міністерством презентацію для державних службовців про те, як найкраще це зробити.Великобританія фактично намагається підірвати зусилля Міжнародної організації праці (МОП) та Європейської комісії з консультування соціальних партнерів та уряду з питань трудових реформ, фінансуючи пропаганду для створення клімату проти профспілок.

Український уряд президента Зеленського провів реформи на українському ринку праці, щоб послабити вплив працівників та їхніх профспілок.

Він також запропонував внести зміни до закону про профспілки, спрямованого на відібрання власності та активів профспілок. Спільно ці зміни значно послаблять голос трудящих. Мета – зміцнити роботодавців, олігархів та просунути неоліберальний проект реформування економіки.

Профспілкам вдалося заблокувати ці пропозиції.

Експерти МОП критично оцінили зміни, а Європейська комісія також висловила критичні зауваження.

Тепер український уряд найняв консалтингову компанію Abt-associates, щоб переламати громадську думку, яка, згідно з власним аналізом, переважно проти реформ.

Ці консультанти розробили цілу стратегію, щоб переконати український народ у необхідності реформи. Ця стратегія була представлена урядовцям і є комплексною стратегією використання офіційних та соціальних ЗМІ, а також відібраного списку громадських діячів для виступу на підтримку реформи. Вона включає аргументи для протидії профспілкам та створення антипрофспілкового клімату у громадській думці.

У матеріалах комунікаційного плану радять уряду застосовувати «емоційні послання» та пропонують «не під запис» зустрічі з блогерами, впливовими особами, чиновниками та депутатами Міністерства економіки: «…під час off-record зустрічей з лідерами громадської думки, блогерами, редакторами ЗМІ ви можете зробити розширену презентацію… а також підтримати партнерів».

Також пропонується використовувати офіційні веб-сторінки Міністерства економіки для посилення аргументів бізнес-лобістів, а також використовувати працівників Міністерства економіки для просування ухвалення запропонованого закону на ток-шоу тощо.

Автор:
Категорія: Головна

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Графік роботи

Понеділок: 8.00 - 16.30
Вівторок: 8.00 - 16.30
Середа: 8.00 - 16.30
Четвер: 8.00 - 16.30
П'ятниця: 8.00 - 16.30
Субота, неділя - вихідний.

На карті

Погода в Маріуполі

booked.net