Дорогі друзі – спілчани! Прийміть щирі вітання із найбільш очікуваними, світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Для всіх нас ці свята – особливі. Вони дарують нам надію на щастя та успіх, несуть радість нових звершень та починань. Ми віримо у новорічні дива, але в той же час твердо знаємо, що здійснення мрій та успіх приходять до тих, хто покладається на свої сили, сумлінно працює та невтомно йде до мети, відчуває надійну підтримку вірних товаришів та однодумців.
   Рік, що завершується, був дуже непростим, як для країни в цілому, так і для кожного її громадянина. Ми жили і працювали у складних умовах економічної та політичної нестабільності, ускладнених пандемією коронавірусної хвороби.
   Одночасно нам доводилося протистояти шаленому натиску влади в її спробах радикального обмеження законних прав трудящих.
   І сьогодні, підсумовуючи результати 2021 року, ми можемо впевнено сказати: разом із вами, шановні спілчани, з опорою на профспілкову єдність і солідарність, нам вдалося багато чого досягти!
   Середня заробітна плата на гірничо-металургійних підприємствах за рік підвищилась майже на 17%, і це досягнення значною мірою є результатом роботи нашої Профспілки, складних переговорів, а в окремих випадках і напруженої боротьби.
   Особливо гострою темою для профспілок і всіх працівників останніми роками є постійні й наполегливі спроби влади щодо кардинальної та беззастережної лібералізації трудових відносин, внесення законодавчих ініціатив, які в народі справедливо називають «рабськими», зменшення норм і гарантій, передбачених законодавством про охорону праці.
    Цей наступ нам з вами вдається стримувати лише завдяки спільним та активним діями.
    Гучне слово «боротьба»! Саме ним можна позначити дії нашої Профспілки упродовж всього року. Активними учасниками цієї боротьби та профспілкового руху все більше стає молодь. Саме молоді, її розвитку та професійному становленню ми приділяємо багато уваги. Адже молодь це – майбутнє нашої Профспілки.
    Хочу згадати й наших поважних ветеранів, подякувати їм за активну позицію, небайдужість і підтримку.
Ми – реалісти і практики. І тому не маємо сумнівів, що рік прийдешній матиме свої виклики та складнощі. Але переконаний, що разом ми досягнемо яскравих перемог і вагомих здобутків.
    Шановні друзі! Від щирого серця вітаю вас і ваші родини з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай 2022 рік буде вдалим і плідним, роком нових можливостей та досягнень. Кожній родині нехай він принесе мир, злагоду та добробут, наповнить наші серця любов’ю і подарує можливість розпочати новий відлік добрих справ!
Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил, здійснення найсміливіших задумів та нових звершень!

Голова ПМГУ Олександр Рябко

Січень 2022