1 вересня 2021 року у ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ»  відбулося розширене засідання  Постійної комісії ЦР ПМГУ з охорони праці та здоров’я працівників, на якому були присутні:

– голова ПМГУ Рябко О.І.,

– генеральний директор ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» Узбек П.І.,

-голова Постійної комісії ЦР ПМГУ з охорони праці та здоров’я працівників   Чайка А.Є. ,

– голова Технічної інспекції праці ПМГУ Білик В.І. ,

– голова ПО ПМГУ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» Альошкін В.В.,

-директор по охороні праці, промисловій безпеці та екології Кисленко Е.В., 

– члени Постійної  комісії ЦР ПМГУ з охорони праці та здоров’я працівників  та Технічної інспекції праці ПМГУ,

– члени  профкому ПМГУ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ».  

   Засідання відкрив голова ПМГУ О.І.Рябко. Він детально розповів про поточну ситуацію, яка склалася в  гірничо-металургійному комплексі України, а також про взаємодію профспілок із органами державної влади і роботодавцями.

   Генеральний директор ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» Узбек П.І. проінформував присутніх  про шлях, який пройшло підприємство з моменту створення до теперішнього часу,  про комплексні заходи щодо підвищення рівня охорони праці, досягнення в соціально-трудовій сфері та перспективні напрямки розвитку виробництва.

     Голова ПО ПМГУ  «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» Альошкін В.В.  виступив з доповіддю  про громадський контроль за станом охорони праці на підприємстві, взаємодію між профспілковим комітетом і адміністрацією ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» у вирішенні питань охорони праці.

      Інформацію  про організацію роботи по охороні праці і промисловій безпеці на ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» та про особливості Системи управління охороною праці представив директор по охороні праці, промисловій безпеці та екології Кисленко Е.В.

      В ході зустрічі були висвітлені питання організації системи охорони праці на виробництві, забезпечення безпеки виробничих процесів, дано аналіз ситуації в сфері виробничого травматизму.

      Для голови ПМГУ Рябка О.І.  і членів Постійної комісії ЦР ПМГУ з охорони праці та здоров’я працівників було організовано відвідування виробничих цехів заводу: ЦМК, КПЦ та РМЦ-3. В ході відвідування гості  мали можливість на практиці побачити, що у ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» створена і реально функціонує ефективна  система  управління  охороною  праці, яка  побудована на принципах залучення  персоналу  всіх  рівнів  до  зниження  виробничих  ризиків і передбачає  організацію  профілактичної  роботи  з  попередження  виробничого травматизму, професійних захворювань, а також практичні заходи з покращення умов праці. Гості також відзначили порядок і чистоту, які панують на виробничих майданчиках, а також гідні санітарно-побутові умови, що створені на підприємстві для працівників.

    Головою ПМГУ Рябком О.І.  і членами Постійної комісії ЦР ПМГУ з охорони праці та здоров’я працівників позитивно оцінені заходи, що проводяться на підприємстві адміністрацією заводу за участю профспілкового комітету, які спрямовані на високий рівень забезпечення охорони праці,  технічного стану цехів та санітарно-побутових умов працівників заводу.

Автор:
Категорія: Головна

Календар

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Графік роботи

Понеділок: 8.00 - 16.30
Вівторок: 8.00 - 16.30
Середа: 8.00 - 16.30
Четвер: 8.00 - 16.30
П'ятниця: 8.00 - 16.30
Субота, неділя - вихідний.

На карті

Погода в Маріуполі

booked.net